poniedziałek, 17 marca 2014

1 D

Witam Was! Za oknem wichury niemiłosierne. Gdy tak pogoda szaleje, przychodzą na myśl ludzie, którzy w swoich regionach na całym świecie muszą na co dzień zmagać się z tornadami, wichurami czy wybuchami wulkanów. Brr! Zawsze czułam ogromny respekt przed siłami natury, zwłaszcza, gdy daje o sobie znać!
No ale nie można siedzieć i się martwić. Czas spędzony w domu spędzam na zabawie z moim Misiem, gotowaniu, wiosennych porządkach no i na dłubaninkach biżuteryjnych :) Jedno z ostatnich zamówień - bransoletki z logiem ubóstwianego ostatnio przez młode kobietki zespołu - ONE DIRECTION :) Ja nie do końca pojmuję fenomen tego zespołu, ale może po prostu jestem za stara, no i gusta muzyczne mam troszkę odmienne od tego, co śpiewają ci chłopcy;) Ale zamówionko wykonałam, i efekt bardzo mi się podoba. Oto bransoletki, dwie, dla dwóch papużek - nierozłączek ;)

Bransoletki zrobione są ze skręcanego sznurka, w odcieniach fioletu i bieli :) Podstawa zawieszki 1D zrobiona jest z modeliny, na nią nałożyłam wydrukowane logo i zalałam żelem fimo. Po upieczeniu pomalowałam satynowym lakierem. Efekt jest całkiem fajny, zwłaszcza kolorki mi przypadły do gustu ;)


A wy co sądzicie? 
Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że ostatnie ulewy to ostatnie podrygi kończącej się zimy, i już niebawem ptaszki będą śpiewać na zazielenionych drzewach :D Do następnego razu :)Było mi bardzo miło Was gościć, dziękuję za wszystkie komentarze :) Każdy z nich pomaga mi znaleźć dobry kierunek w tym, co robię, i dodaje wiele energii do dalszej pracy :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kochani, dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze - wszystkie razem i każdy z osobna! Zapraszam znów :) Do zobaczenia!