piątek, 22 maja 2015

Zostałam autorką książki :D

Witajcie! 
Za oknem chmury, a ja piszę do Was z uśmiechem na ustach, bo wreszcie mogę Wam pokazać ten mój tajemniczy projekt, o którym wspominałam :)
Ale zanim to zrobię, muszę Wam podziękować bardzo mocno za wszystkie przemiłe komentarze pod poprzednim postem :) Dziękuję Wam kochane!
A tym moim przedsięwzięciem jest... książka. Nie żaden kryminał, ani też romans, ale książka instruktażowa dla dzieci :) Otóż zostałam autorką Akademii Plasteliny :) Jeszcze kilka miesięcy temu do głowy by mi to nie przyszło, że mogę zrobić coś takiego! No ale życie robi nam niespodzianki :) Skontaktowała się ze mną Pani z wydawnictwa, z pytaniem o chęć współpracy. Na początku miałam wiele wątpliwości, myślałam, że sobie nie poradzę. Miałam robić zdjęcia instruktażowe krok po kroku, jak lepić różne ciekawe postacie z plasteliny. Modelina na jakiś czas musiała iść w odstawkę, a ja cofnęłam się 20  lat do tyłu i przypominałam sobie, jak się z plasteliną pracuje - bo wbrew pozorom to zupełnie inna masa!
Moje projekty się spodobały, i tak powstała książka. Kilka dni temu dostałam przesyłkę, a w niej świeżutkie, pachnące, kolorowe egzemplarze z moimi cudakami :) Niewiarygodnie dużo radości sprawiło mi przeglądanie tej książki :)  Pokazuję i Wam :)
 Musiałam zrobić to zbliżenie na autora, wybaczcie mi! :D

 A tak to wygląda w środku :)
Pomysłów w książce jest 27. W następnym poście napiszę listę, i będziecie głosować. Który pomysł dostanie najwięcej głosów - tego cały instruktarz pokażę na blogu :) 


To była dla mnie wspaniała przygoda!!! Zrobiłam krok do przodu, spróbowałam czegoś nieznanego, choć pracy było sporo to bardzo się cieszę, że mi się udało :) Niedawno skończyłam pracę nad drugą już książką, jak tylko będę ją mieć w ręku to od razu do Was napiszę i pokażę :)

Przesyłam buziaki, i życzę Wam wspaniałego weekendu :)
Paa!

15 komentarzy:

 1. Gratuluję, bardzo fajnie ze stworzyłaś taki projekt. Zajawka wygląda ciekawie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje;) Książeczka zapowiada się bardzo ciekawie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Jolu- uśmiecham się z Tobą :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I już się uśmiecham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D :-D :-D Ty zdolniacho!!!!!!!!!!!!!Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała wiadomość. To naprawdę wielki, ogromny wręcz sukces i powód do dumy:) z całego serca gratuluję:) książka, jak widzę pięknie i zachęcająco wydana. Cieszę się razem z Tobą:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję, to wspaniała wiadomość :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielkie gratulacje!!!! Książka z własnymi pomysłami to jest dopiero coś! Prawdziwy sukces :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję :) super tylko pozazdrościć i życzyć kolejnych takich sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jolu, aż sama bym lepiła z plasteliny gdybym miała takie wspaniałe instrukcje! Serdecznie gratuluję z całego serducha :))) To na pewno duży krok naprzód w Twojej twórczej karierze :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję ,bardzo fajna książeczka :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję pięknego sukcesu:-) Książka wygląda bardzo fajnie i pięknie pokazane są po kolei etapy pracy co ułatwi dzieciom tworzenie.;-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluje serdecznie....dzieki za przesylkę!

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluje Ci z całego serca :) Masz talent i fajnie, że ktoś to zauważył. Dumna jestem,że Cie znam :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. WOW!!!!! No to gratulując!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest czego.

  OdpowiedzUsuń
 15. WOW!!! GrAtULaCJe!!!!!!!:))))))

  OdpowiedzUsuń

Kochani, dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze - wszystkie razem i każdy z osobna! Zapraszam znów :) Do zobaczenia!

Copyright © ModeJolina , Blogger