niedziela, 1 maja 2022

Szalenie lubię moją pracę. Rękodzieło towarzyszyło mi od zawsze i już od bardzo dawna w głowie nieśmiało odzywała się myśl, że cudownie byłoby robić to zawodowo. Jak widać, udało mi się :) Wiadomo, że w pakiecie przyszła też księgowość, papierkowość i cyferkowość, ale kiedy już się je ogarnie to zostaje sama śmietanka :)

Poza przyjemnością, jaką czerpię z samego tworzenia, jako bonus otrzymuję coś nieocenionego: moje prace bardzo często są powodem do radości. Bywają podarunkami z okazji urodzin, świąt czy ślubu, stroją kobiety przy najważniejszych uroczystościach. To ogromny przywilej! Wyobrażam sobie to tak, jakbym wprawiała w ruch trochę fajnej, ciepłej energii i wypuszczała ją w świat :) 

Dzisiaj delikatne kolczyki dedykowane do stylizacji ślubnych. Efekt półprzezroczystej mozaiki w odcieniach bieli i jasnego kremu ze złotymi drobinkami i złotymi dodatkami niesamowicie mi się spodobał! Kolczyki są wyraziste ale o delikatnej fakturze, będą więc pasować zarówno do prostej jak i mocno zdobionej sukni ślubnej :)
Życzę Wam przyjemnego majowego wypoczynku i uciekam na spacer, póki pogoda jest tak śliczna :)
Uściski!
Jola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani, dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze - wszystkie razem i każdy z osobna! Zapraszam znów :) Do zobaczenia!

Copyright © ModeJolina , Blogger