wtorek, 18 lutego 2014

Frugo

Witam wszystkich! Jak Wasze zdrówko? Mam nadzieję, że dobrze! U mnie jakaś szalona epidemia, połowa rodzinki poprzeziębiana, z grypą lub anginą. Ja sama mam silny bakteryjny katar który jeszcze dostał się do ucha - brrr! Na szczęście antybiotyk działa i mogę już bez zawrotów głowy siąść przed komputerem i pochwalić się tym, co ostatnio zdziałałam :) 
Ostatnio odkryłam możliwości, jakie daje drukarka w połączeniu z modeliną :) Choć nie mam swojej, to na szczęście blisko domu mam punkt ksero, który otworzył przede mną nowe możliwości :) A więc przedstawiam moje modelinowe frugo i bransoletkę z wizerunkiem pieseła, którą wykonałam na zamówienie  :)
Buteleczki frugo wykonałam z modeliny, po upieczeniu nakleiłam na nie etykiety z napoju - najtrudniejsze było dokładne wymierzenie ich wielkości, tak, by po wydrukowaniu nie były za wielkie, ani za malutkie :)
Po przyklejeniu pomalowałam butelki bezbarwnym błyszczącym werniksem :) Oto efekt:


 A tutaj bransoletka. Zawieszka składa się z metalowej podstawy kaboszonu. Zdjęcie odpowiedniej wielkości wydrukowałam ( to znaczy pani na ksero mi wydrukowała ;) a na zdjęcie nakleiłam szklany
kaboszon :) Bransoletka jest cieniutka, bo była robiona dla drobnej dziewczynki :)


A tu jeszcze pochwalę się moim kebabem w cieście - nie jest wydrukowany, za to zapakowany w folię aluminiową, by łatwiej było jeść ;)


Kochani, życzę Wam dużo, dużo zdrowia - choć to może banalne życzenia, ale bardzo na ten czas potrzebne. Ja sama już marzę o normalnym oddechu i niekaszlącym synku! A w końcu "Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz - aż się zepsujesz" - i jak na ironię, przypominają mi się te słowa niestety tylko wtedy, gdy jestem chora! Tym razem zamierzam to zmienić, i korzystać z każdego dnia dobrego samopoczucia, i cieszyć się z mojego zdrowia - gdy już do niego wrócę :) Pozdrawiam serdecznie, i dziękuję za komentarze - są mi bardzo potrzebne, bo napędzają do dalszej pracy :) Paa :)


2 komentarze:

  1. Świetnie wyszły Ci te buteleczki, kebaby też super wyglądają:) U mnie też jakieś choróbsko grasuje:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie to wszystko super,zdolniacha:))

    OdpowiedzUsuń

Kochani, dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze - wszystkie razem i każdy z osobna! Zapraszam znów :) Do zobaczenia!

Copyright © ModeJolina , Blogger