poniedziałek, 3 marca 2014

Wyniki konkursu

"O! To mi się podoba! Wybieram!" - tak brzmiał matczyny okrzyk po odczytaniu życzeń Pani Eweliny Bil, która brała udział w konkursie na fanpage'u :) Trzeba tu zaznaczyć, że matka moja to dziarska, pośmiewna kobita. Życzenia brzmiały tak:
Dzisiaj dzień kobiet więc cycki w górę, i odrzuć z twarzy gradową chmurę. Niech żyje cellulit i kurze łapki, bo my jesteśmy świetne babki!!
Dość niekonwencjonalne, ale bezpośrednie i w sumie - mi tez się podobają :) Tylko po namyśle postanowiłam nałożyć na nie małą cenzurkę ;) A i muszę powiedzieć, że bardzo podobały mi się wszystkie życzenia napisane przez Was drogie Panie :) Nikt nie poszedł na łatwiznę, i to mnie bardzo ucieszyło :) No i w końcu, kto jak kto, ale my kobitki najlepiej wiemy, czego sobie wzajemnie życzyć :) Drogie Panie - nie smućcie się. Nagroda niestety jest tylko jedna, ale za to mam mini niespodziankę dla wszystkich uczestniczek na Dzień Kobiet - dwie pary kolczyków w cenie jednej :) Jeśli ktoś jest chętny - zapraszam serdecznie :) Jeszcze raz dziękuję za wzięcie udziału w konkursie :) Przesyłam buziaki i życzę miłego i słonecznego dnia :D Paaa :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani, dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze - wszystkie razem i każdy z osobna! Zapraszam znów :) Do zobaczenia!

Copyright © ModeJolina , Blogger