poniedziałek, 21 lutego 2022

Zawsze marzyłam o stworzeniu własnej kolekcji biżuterii. 

Masa, z którą pracuję daje naprawdę sporo możliwości: ogromna gama kolorów, możliwość wycinania i formowania wszelakich kształtów i faktur, a później malowanie, szlifowanie, oklejanie. Różnego rodzaju dodatki i wykończenia dopełniłyby całości.

Jak ze wszystkim czekałam na dogodny moment. Już jakiś czas temu nauczyłam się ufać sobie i swojej intuicji, gotowości to pewnych rzeczy. Cierpliwie pozwalałam by pomysł i chęć dojrzała w mojej głowie na tyle, by przystąpić do pracy.

W styczniu powstały pierwsze komplety kolczyków i już teraz wiem, że to dopiero początek. Jako jeden z pierwszych motywów wykorzystałam panterkę. Ogromnie lubię wszelkie zwierzęce motywy, a panterkę najbardziej. Noszenie ubrań w tym stylu wymaga sporej odwagi, ja osobiście posiadam jedynie apaszkę z tym printem, Ale kolczyki z dodatkiem złota, w takim ciepłym odcieniu... moja pierwsza, biżuteryjna miłość!

Kolczyki zamocowane są na stalowych sztyftach, co niemal do zera zmniejsza ryzyko alergii, również złote dodatki są pozłacaną stalą. W dodatku są lekkie, można je nosić choćby cały dzień :)

W kolejnym poście pokażę inny motyw, różową mozaikę.
A tymczasem - ściskam Was gorąco.
Wasza J.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani, dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze - wszystkie razem i każdy z osobna! Zapraszam znów :) Do zobaczenia!

Copyright © ModeJolina , Blogger