niedziela, 9 marca 2014

Wiosenne wyzwanie u Mebeliny :)

Witajcie kochani! Wiosennie już jest, niebawem kalendarz też już ogłosi wiosnę :D Jak widzę to słońce za oknem, to aż żyć się chce :) Mój mały łobuziak uwielbia spacery, a ponieważ biega już na całego - to chodzimy na nie kiedy się da, i to bez wózka - przynajmniej te mniejsze odległości :) Frajda niesamowita - i dla niego, i dla mnie :D
No ale do rzeczy :) Ostatnio dojrzałam wiosenne wyzwanie u Mebeliny. Ja w tym blogowym świecie jestem od niedawna, i nie bardzo jeszcze się znam, no ale zasady zrozumiałam, i pomyślałam - a czemu nie spróbować? Wszystkie informacje znalazłam tutaj :)
Mi wiosna nieodłącznie kojarzy się ze Świętami Wielkanocnymi, a te z kolei - z tulipanami :) Zawsze na stole czy komodzie w tym okresie stoi u mnie bukiecik tulipanów :) Więc i w mojej pracy musiały one zagościć :) Zrobiłam komplet - kolczyki i zawieszkę, wszystko z modeliny. Podstawę odrobinę przycieniowałam błękitną pastelą. Mam nadzieję, że się nadaje. Jak myślicie?A korzystając z okazji przedstawiam jeszcze moje Wielkanocne zające, ale to już poza wyzwaniem :)


Jak Wam się podoba? Pozdrawiam serdecznie i uciekam na spacerek :) 


Było mi bardzo miło Was gościć, dziękuję za wszystkie komentarze :) Każdy z nich pomaga mi znaleźć dobry kierunek w tym, co robię, i dodaje wiele energii do dalszej pracy :)

7 komentarzy:

Kochani, dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze - wszystkie razem i każdy z osobna! Zapraszam znów :) Do zobaczenia!

Copyright © ModeJolina , Blogger